3 typy džínů, které doma nesmíte postrádat

Módní kousky se mění jako na běžícím pásu. Většinou kousky přijdou a odejdou, ale některé kousky oblečení musíte mít v šatníku zkrátka neustále. Nejsou to jenom trička, bez kterých bychom si asi outfit už neuměli představit, ale jsou to hlavně džíny, bez kterých se neobejdete hlavně nyní, když už není zrovna nejtepleji, kdy už teploty padají každým dnem o stupeň níž a kdy se na nás sluníčko usměje už jenom zřídkakdy.

Džíny jsou tedy základem každého šatníku nejen žen, ale taky mužů. Samozřejmě i u tohoto druhu oblečení najdeme celou řadu novinek, ale jenom některé novinky se udrží zkrátka pořád. Pojďme si zmínit tři typy džínů, které v šatníku musíte bezpodmínečně mít. Pokud je ještě nemáte, obchody mají obvykle otevřeno až do devíti hodin večer, tak hurá tam!

1) Úzké kalhoty s vysokým pasem

Samozřejmostí jsou hlavně v dámském světě úzké kalhoty. Alespoň jedny, klasické, bez trhanců by měla mít každá žena v šatníku. Dříve byly populární hlavně ty úzké džíny, které byly jenom bokové. Říkalo se jim tenkrát bokovky nebo bederky. Dneska se už takové úzké džíny nenosí, protože se nosí zcela jiné – naopak ty vysoké. Úzké džíny do pasu tak jsou tím prvním typem džínů, bez kterých nebude váš šatník úplný.

2) Lacláče

Druhým typem, který se dostal do módy teprve letos, jsou lacláče. Na tyto džíny si jistě pamatujete z dětství, kdy jste se do nich nechtěli rádi oblékat, ale maminky vás do nich přesto doslova rvaly, protože to byly jediné kalhoty, které vám nepadaly, aniž by potřebovaly samostatné kšandy nebo šráky. Dnes se po nich v obchodech vždy jen zapráší. Nosí je už malí, ale i velcí, v roztrhané či v té klasické podobě.

3) Roztrhané džíny

A kdo chce být stylový, tak musí mít ve svém šatníku i roztrhané džíny, protože bez nich to zkrátka není ono. Roztrhané džíny jsou dnes už nutností. Jedná se o trend, který přišel do módy už vloni a který jistě z módy jen tak nevyjde.

Mohlo by se vám líbit...