Vtipné potisky, pánský styl, nízké sandály a osobité šperky i brýle

Na jaře a v létě to má hýřit barvami a nálada má být plná smíchu, proto zvolte vtipné potisky. Doplňte je o výrazné nášivky, aplikace, potisky palem, květů, zvířat nebo nahodilých geometrických vzorů. Vystupte z davu a zaujměte vtipným motivem na svém tričku. Velmi zabírá i pánský styl. Klidně se odvažte a jděte za kluka. Letí totiž kšandy, klobouky, bundy, bombery a polobotky. Nebojte se toho a zvolte pár rebelských kousků do svého šatníku. Džínová bunda nebo i kožená bundička dodá ten správný look a náznak rebelství i ženským elegantním šatům, když se večer ochladí a začne foukat. Nosí se hlavně pohodlné sandály na nízkém podpatku a nižší širší podpatky.

Výrazné sluneční brýle

Váš osobitý styl stoprocentně doplní designové brýle. Vůbec se v letošní sezoně nebojte výrazných tlustých a barevných obrouček nebo velmi netradičně tvarovaných brýlí. I zdánlivě nudný outfit tento nepatrný detail posune do zcela jiné roviny a pozvedne jej na úroveň nezapomenutelného módního stylu. Protože letos letí výrazné geometrické vzory, proužky či květy, i takto vychytaný design se může do obrouček brýlí promítnout. Asymetrie a vzory jsou trendy. I v doplňcích vyznívají příjemně žensky. Nemusí přece zdobit jen topy a šaty, sluší i sukním, kalhotám, obroučkám brýlí a designu šperků.

Trendy šperky

Doplňte svou sbírku šperků o další kousky, poohlédněte po náhrdelnících složených z několika vrstev. Tyto modely jsou nejžhavějším trendem pro letošní jaro a léto. Téma vrstvených náhrdelníků je velmi žhavé a takovýto doplněk by vám v módní výbavě neměl chybět. Záleží na tom, jaký model si pro sebe vyberete. Tyto decentnější minimalistické náhrdelníky perfektně doplní strohý byznys outfit a oživí i konzervativní business outfit. Výraznější modely mohou být doplněny kamínky, které dodají ten správný výraz ležérním a jednoduchým stylům oblečení. Džíny mohou být doplněny bílou košilí nebo tričkem. Letí také náhrdelníky v etno a boho stylu, které jsou plné nepřehlédnutelným množstvím zajímavých prvků, jako jsou mince, symboly, střapce i korálky.

Mohlo by se vám líbit...