Nebojte se odhalit!

Každá z nás chce vypadat přitažlivě, ale hranice mezi decentním odhalením a laciností je velice tenká. Co si budeme nalhávat, když se rozhlédneme kolem sebe, najdeme mnoho žen, které ač nevědomky, tuto hranici překročily.

Výstřih by měl být prostě tak akorát. Abychom se my cítily sexy a abychom se stále nemusely hlídat, jestli je vše tam, kde má být. Zavinovací dekolt je výhra pro všechny. Sluší každé ženě s jakoukoliv postavou. Ovšem pro větší poprsí je velice vhodný. Pro menší poprsí zvolte výstřih lemovaný krajkou či volánkem, který vám poprsí opticky zvětší.

Krajka je krajka

S krajkou kolem dekoltu vzbudíte elegantní dojem a i obyčejný svršek je v ten okamžik TOP. Oblečte k němu sako nebo denim bundičku a máte skvělou kombinaci na chladnější počasí. Zda oblečete sukni nebo kalhoty je čistě na vašem vkusu a náladě.

Barvy

Nebojte se i na podzim obléct barvy. Každá z nás by měla ve svém šatníku najít pár výrazných jednobarevných kousků, které se pak snadno kombinují se zbytkem outfitu. Tmavovlásky zazáří ve fialové a blondýny zase v modré.

Zvířecí vzory

Ano zvířecí vzory jsou stále IN! Takže pokud květy či volánky nejsou vaše parketa, zvolte tento vzor a to se zavinovacím efektem. Tyto šaty se hodí jak na léto tak podzim, protože vypadají skvěle i ke kozačkám!

Jemné barvy

Tak jako výrazné barvy tak i jemné tóny barev mají v tomto období své místo. Pokud zvolíte oblečení v jemných tónech, sáhněte po výraznějších doplňcích nebo přidejte na líčení. Ovšem ne obojí najednou je správná volba!

Mohlo by se vám líbit...