Foto obrazy lze pořídit už do dvou tisíc

Byli jste pozváni na oslavu kulatých či půlkulatých narozenin a přemýšlíte nad tím, co oslavenci koupíte za dárek? Přemýšlejte rozhodně prakticky – nekupujte mu nic, co může vyměnit nebo prodat. Ideální jsou osobní dárky, které zachycují nějaký moment společného života. Obyčejná fotografie v rámečku není originální, navíc ji každý přehlédne. Co raději investovat do foto obrazu, který se bude skládat z několika částí a který bude tím nejlepším dárkem, jenž oslavenec obdrží?

Foto obrazy jsou dnes obrovským hitem. Lidé zkrátka chtějí darovat osobní věci, které člověk nemůže vyměnit nebo prodat. Navíc obrazy jsou bytový doplněk, který snad nikdy nevyjde z módy, proto proč nedarovat takový obraz, který se skládá hned z několika dílů?

Vícedílné obrazy ještě nejsou tak známé, ještě je nemá kdekdo ve svém domově. O to víc jsou překvapivější a o to víc jsou originálnější.

Kolik dílů mohou foto obrazy na stěnu mít?

Vícedílné obrazy na zeď lze koupit rovnou v několika zajímavých provedeních. Nejčastěji se pořizují všední třídílné nebo případné čtyřdílné obrazy. Pokud ale máte rádi masivní, výrazné doplňky, ideální jsou sedmidílné či pětidílné vícedílné obrazy, jež prázdnou zeď zahalí krapet lépe.

Kde foto obrazy mohu objednat?

Foto obrazy jsou obrazy tvořené vlastní fotografií, které klient poskytne výrobci. Tyto moderní obrazy nenabízí každý, mnohdy jsou velmi drahé. Naštěstí existuje internetový obchod topobrazy.cz, kde lze vícedílné foto obrazy zakoupit už do dvou tisíc korun, což je fantastická cena!

Kromě foto obrazů je e-shop plný jiných krásných obrazů. Nejoblíbenějšími motivy jsou motivy zvířat, krajiny nebo případně měst (města jsou oblíbená zejména u mladší generace, která si poprvé zařizuje vlastní bydlení). Pro milovníky extravagance a výraznosti jsou k dispozici zářivé abstraktní obrazy.

Mohlo by se vám líbit...