Co bolí nejvíce? Rozchod!

Každého z nás to už jistě potkalo, někoho možná víckrát než jednou. Ale vždy to bylo stejně bolestivé. I když už vztah nebyl perfektní, vždy je to pro člověka stresující. Ať už byl důvod rozchodu jakýkoliv, vždy člověk upadne do deprese. Jak se z toho co nejrychleji dostat? Zde pár rad, které mohou pomoci.

1.  Vyplakej se!

Dát průchod svým emocím je základem pro uzdravení duše. Je jasné, že vaše okolí vám bude říkat, jak nemáte kvůli takovému plakat, jak si najdete někoho lepšího. Věta „On Ti za to nestojí“ bude znít ze všech stran. Ale my víme, že jste spolu zažili i ty pěkné chvíle, a dotyčný vám bude chybět. Proto si sedněte a vyplakejte se! Ovšem pozor! S ničím se to nemá přehánět, a proto netruchlete pro váš zničený vztah příliš dlouho.

2.  Jen sama se sebou!

Naplánujte a uskutečněte den jen sama pro sebe. Zvolte den, kdy máte volno a nemusíte dělat nic. V tento den si naplánujte věci, na které jste neměla dosud čas nebo jsou tyto činnosti pro vás uklidňující a příjemné. Někdo rád nakupuje, zajde si na kafíčko s knihou v ruce, jiný si rád zaběhá či si skočí zaplavat. Meze se zde nekladou a je jen na vás jak si tento den užijete.

3. Obnov své přátelství!

Co si budeme nalhávat. Když jsme ve vztahu je pro nás priorita přítel a přátelé jdou trochu stranou. Ale v této fázi je třeba své přátelství obnovit. Vezmi svou kamarádku do kina, na víno, k vodě. Určitě budou přátelé pořádat setkání, na které tě rádi pozvou, není důvod ho odmítat!

Mohlo by se vám líbit...